کنترلر BACnet با وب سرور داخلی WC8846P

کنترلر BACnet با وب سرور داخلی WC8846P

کنترلر BACnet با وب سرور داخلی WC8846P

یک کنترلرعملیات مستقل BACnet کلاس B-BC با وب سرور داخلی جهت کنترل و یکپارچه سازی ارتباطات با عملکرد روتر می باشد. این دستگاه یک پل ارتباطی بین ایستگاه های کاری و ناحیه فیلد کنترلرها می باشد و دارای یک پورت اترنت 100 مگابایت است که می تواند ارتباط با ایستگاه های کاری یا سایر کنترلرها از طریق پروتکل BACnet/IP را برقرار نماید. از این دستگاه می توان در مانیتور تاسیساتی نظیر AHU، Fan و پمپها استفاده نمود. این دستگاه دارای میکرو چیپ 32 بیتی، پورت ورودی و خروجی علاوه بر آن دارای یک پورت MS/TP می باشد که بوسیله آن می تواند به 32 مجموعه کنترلر سری DAC یا DSC و پورت EIM که به وسیله آن می تواند تا 24 عدد از ماژول های توسعه متصل گردد. WC8846P دارای عملکردهای برنامه ریزی منطقی بوده و از عملکرد اشیای استاندارد BACnet مانند تقویم، زمانبندی، کلاس اطلاع رسانی، ثبت رویداد، و غیره پشتیبانی می نماید. این دستگاه در انطباق کامل با استانداردهای ارتباطی BACnet بوده و به طور کامل با هر سیستم BACnet سازگار است و یک کنترلر مناسب جهت کنترل و مانیتور سایتهای مختلف کاری توسط تجهیزاتی نظیر PC، موبایل و تبلت که از مرورگرهای وب استفاده می کنند، می باشد.

- وب سرور داخلی با پشتیبانی از IE، فایرفاکس، اپرا، آندروید، گوگل کروم، اپل(سافاری) و ... . امکان استفاده روی PC، تبلت، تلفنهای هوشمند و...

- مطابق با MS/TP BACnet ، BACnet اترنت ISO-8802-2، پشتیبانی از پروتکل BACnet/IP تعریف شده توسط ASHRAE .سازگاری کامل با هر سیستم BACnet.

- خروجی دیجیتال، نشانگر وضعیت LED، هر خروجی دیجیتال دارای سوییچ اتوماتیک/توقف/دستی می باشد. هنگامی که سوییچ در حال دستی قرار گیرد، فیدبک آن در اختیار نرم افزار مدیریت قرار می گیرد.

- به روز رسانی آنلاین firmware، ویرایش برنامه DDC، دانلود برنامه های منطقی نظیر برنامه های بلادرنگ، عملکرد خطایابی، کاهش قابل ملاحظه در زمان برنامه ریزی

مشخصات فنی

نام کنترلر BACnet

کنترلر BACnet با وب سرور داخلی WC8846P

مدل کنترلر BACnet

WC8846P

برند کنترلر BACnet

AIRTEK

تغذیه

24VAC, 15VA

میکروپروسسور

پردازنده پیشرفته دو هسته ای 32 بیتی

تعداد ورودی آنالوگ

08

رزولوشن ورودی آنالوگ ( bit )

16

سیگنال ورودی

3K Ω , 10K Ω NTC thermistor, 0~10VDC, or 4~20mA(قابلیت انتخاب توسط جامپر)

تعداد خروجی آنالوگ

06

رزولوشن خروجی آنالوگ ( bit )

16


Copyright 2016 www.rasa.manzoomehnet.ir All Right reserved
Untitled Document