نقش هوشمند سازی در صنعت هتلداری

به دلیل نیاز به صرفه جویی در مصرف انرژی و کنترل هزینه و از آنجایی که می خواهید در یک محیط راحت و آسوده اقامت کنید و نسبت به زیبایی محیط اقامت خود حساسیت دارید، ما پیشنهادهای جامع ،مطمئن و انعطاف پذیری جهت مدیریت هوشمند هتل شما ارائه می دهیم. امروزه یکی از مهم ترین نکاتی که در ساختمانها اعم از مسکونی و تجاری و هتل ها در نظر گرفته می شود ،مسئله بهینه سازی مصرف انرژی است . این امر در صنعت هتلداری از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.زیرا بالابردن سطح کیفی خدمات ارائه شده به میهمانان و از طرفی در نظر گرفتن پارامتر هزینه مهم ترین هدف هتل ها می باشد. و این تجهیزات در زمینه زیباسازی محیط اقامت نیز پاسخگوی نیازهای میهمانان می باشد.

تاریخ : 1396/02/23
نویسنده: سیما کوشکی

نقش هوشمند سازی در صنعت آموزشی

امروزه هوشمند سازی تبدیل به ضرورتی جهت راحتی در زندگی و صنعت شده است.به طور مثال می توان از نمونه نقش هوشمند سازی در صنعت به خصوص آموزش ، از نقش آن در اتاق کنفرانس نام ببریم. در گذشته شاهد نوعی هرج و مرج و شلوغی در اتاق کنفرانس بودیم این در حالی است که امروزه به لطف تجهیزات هوشمند سازی شاهد مجموعه ای مرتب و سازمان یافته می باشیم. که در این مقاله به شرح هوشمند سازی اتاق کنفرانس می پردازیم.
[(img)|1031712538741001B]

تاریخ : 1396/02/17
نویسنده: سیما کوشکی

ضرورت هوشمند سازی ساختمان

در اینجا می خواهیم شما را با ضرورت هوشمند سازی در زندگی امروزی آشنا کنیم همانطور که می دانید تا چند سال گذشته هوشمند سازی ساختمان به عنوان خدمات لوکس به شمار می رفت.این در حالی است که سیستم هوشمند و به روز ولیان ، با قیمت مناسب و کیفیت بالا این نظریه لوکس بودن را به کلی از بین برد.

تاریخ : 1396/02/13
نویسنده: سیما کوشکی

شیشه های هوشمند و صرفه جویی در انرژی

حدود یک سوم انرژی یک ساختمان از طریق پنجره ها هدر می رود.به همین دلیل در سالهای اخیر تلاش برای کاهش مصرف انرژی بر روی پنجره ها متمرکز شده است.

تاریخ : 1395/10/07
نویسنده: سیما کوشکی

شیشه های هوشمند

شیشه هوشمند، محصول شیشه ای چند لایه می باشد.که شامل فیلم هوشمند PDLC (شیشه هوشمند کریستال مایع) بین دو لایه شیشه می باشد.

تاریخ : 1395/10/04
نویسنده: سیما کوشکی

مزایای استفاده از مدیریت ساختمان - BMS

اصطلاح BMS، تمامي المان هاي کنترلي شامل سخت افزاري، کنترلرها، شبکه هاي ارتباطي و کنترلرهاي مرکزي را پوشش مي دهد. به طور کلي يک سيستم کنترلي شامل سه بخش اصلي حس گر، کنترلر و يک وسيله کنترل کننده مي باشد و هر مولفه در معماري شبکه به طريقي با سيستم ارتباطي در تماس است. شبکه ي ارتباطي با دو قسمت ضروري مشخص شده است:

تاریخ : 1395/09/09
نویسنده:

+DAC8864B کنترلر با کاربرد پیشرفته BACnet

+DAC8864B یک کنترلر قابل برنامه ریزی BACnet مستقل کلاس B-AAC با نمایشگر ال سی دی می باشد. این دستگاه برای مانیتور و کنترل دستگاههای الکترومکانیکی، AHU های بزرگ، اتاق تمیز، هود و سایر تاسیسات در مقیاس بزرگ کاربرد دارد. این کنترلر دارای هسته ریزپردازنده 32 بیتی، سرعت انتقال تا BPS 76800 ، و امکان انتقال داده 1200 متر را دارا می باشد. +DAC8864B دارای 8 ورودی باینری (BI)، 8 ورودی آنالوگ (AI)، 6 خروجی باینری (BO) و 4 خروجی آنالوگ (AO) می باشد. این کنترلر علاوه بر این، دارای یک پورت EIMnet جهت توسعه IO می باشد که امکان اضافه شدن تا 12 سری EIM از ماژول های توسعه IO را فراهم می آورد. +DAC8864B مطابق با پروتکل ارتباطی ا MS/TP BACnet بوده و به طور کامل با هر سیستم BACnet سازگار است.

تاریخ :
نویسنده:

سیستم مانیتورینگ و کنترل اتاق سرور

در عصر حاضر اتاق سرور در هر سازمان قلب تپنده آن می باشد و هرگونه خللی در عملکرد آن باعث از کار افتادن سیستم ها و خسارت فراوان آن مجموعه خواهد شد بطوری که گاه این خسارات جبران ناپذیر می باشند.

تاریخ :
نویسنده:

سیستم مدیریت ساختمان (BMS)

يكي از مزاياي رشد سريع فن آوري اطلاعات، توسعة سيستم هايي است كه مي‌توانند تغييرات اطراف ما را اندازه‌گيري و ارزيابي كرده و نسبت به آنها عكس العمل داشته باشند . اين توانايي در كنترل تغييرات منجر به تغيير در محيط فيزيكي اطراف ما، بخصوص ساختمانهايي كه در آنها زندگی و یا كار مي‌كنيم گشته است. با توجه به گسترش زمینه های مخابرات و ارتباطات و اطلاعات ICT و روند رو به رشد آنها در کشور ، نیاز به یک زیر ساخت مناسب در سطح شهر ها و ساختمان های بلند مرتبه (هوشمند) بسیار بارز و نمایان میباشد.

تاریخ :
نویسنده:

خانه هوشمند

فن آوری های هوشمند سازی و اتوماسیون از امکاناتی است که سالهاست در کلیه صنایع به کار گرفته می شودو روز به روز در حال پیشرفت می باشد. امروزه امکاناتی که هوشمند سازی در اختیار صنایع و کاربران قرار می دهد بسیار زیاد بوده و باعث راحتی و دقت بالای در کارها شده و ضمن فراهم آوردن آسایش و راحتی باعث کاهش خطاهای انسانی نیز در آنها شده است. همه ما روزانه با این سیستم ها خواه ساده یا پیچیده آن سرو کار داریم از خودروهای مدرن گرفته تا ساختمانها و صنعت.

تاریخ :
نویسنده:

استاندارد Zigbee

تاریخ : 95/01/29
نویسنده:

اینترنت اشیاء

اینترنت اشیا (به انگلیسی: Internet of Things) (یا IOT به اختصار) به طور کلی اشاره دارد به بسیاری از اشیا و وسایل محیط پیرامون‌مان که به شبکه اینترنت متصل شده و بتوان توسط اپلیکیشن‌های موجود در تلفن‌های هوشمند و تبلت کنترل و مدیریت شوند.

تاریخ :
نویسنده:

مزایای استفاده از BMS

تاریخ :
نویسنده:

مروری بر تکنولوژی های بیسیم در خانه هوشمند

روند و تغییرات پیش آمده در نحوه زندگی انسانها در عصر حاضر گسترش هرچه بیشتر ارتباطات را در پی دارد. گسترش ارتباطات از توسعه سیستم های مخابراتی، اینترنت و ...

تاریخ : 95/02/18
نویسنده: مهدی محمدی

NFC چیست؟

تاریخ :
نویسنده:

امکانات کلی هوشمندسازی ساختمان

تاریخ :
نویسنده:

تاریخ :
نویسنده:

تاریخ :
نویسنده:

کاتالوگ فارسی محصولات Wulian

تاریخ :
نویسنده:

تاریخ :
نویسنده:

تاریخ :
نویسنده:

تاریخ :
نویسنده:

تاریخ :
نویسنده:

تاریخ :
نویسنده:

تاریخ :
نویسنده:

تاریخ :
نویسنده:

تاریخ :
نویسنده:

راهنمای نصب کلید هوشمند

تاریخ :
نویسنده:

همکاران ما

تاریخ :
نویسنده:

درباره ما

تاریخ :
نویسنده:

خدمات دورنیک اندیشان رسا

تاریخ :
نویسنده:
at MyWebServerNamespace.MyWebServer.LoadCmsValues(Content cms, Ssl sslClass, DataSet& Ds, DataTable& fileDt, Socket& mySocket, Byte[]& contentBytes, Boolean& showCmsError) in D:\iteration source - table 13 removed\MyWebServer\MyWebServer.cs:line 1638